Home / Tabor

Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3.

Posiadamy 60 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

Współpracujemy także z wieloma stałymi, sprawdzonymi przewoźnikami
posiadającymi nowoczesny tabor od 1,5t do 24t.

Łącznie do naszej dyspozycji jest 100 pojazdów.

W naszym taborze posiadamy:
  • ciągniki siodłowe,
  • naczepy typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,76m,
  • naczepy typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t,
  • naczepy niskopodwoziowe.

Istotne jest także to, że w skład naszej floty wchodzą tylko nowoczesne pojazdy, nie starsze niż trzy lata. W trosce o jakość oferowanych usług na bieżąco je serwisujemy i modernizujemy. Ma to ogromny wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz bezawaryjność a co za tym idzie na sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest stan techniczny floty i systematycznie odnawiamy nasz tabor, inwestując również w nowe pojazdy.

Naszą misją jest perfekcyjne zarządzanie flotą. W tym celu wszystkie pojazdy wyposażone zostały w system zarządzania flotą Astrata i telefony komórkowe. System zarządzania flotą pozwala na stałe monitorowanie naszych pojazdów razem z przewożonym ładunkiem. Daje nam to możliwość bezpośredniego kontaktu online z kierowcą za pomocą komunikatorów. Możemy na bieżąco przekazywać ich pozycje.

Dodatkowym atutem systemu jest możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio po rozładunku i przesyłanie ich online w PDF.

 
Tabor | AutoAndreas | Transport międzynarodowy, spedycja i logistyka

Dysponujemy zróżnicowanym taborem, doświadczonymi i profesjonalnymi spedytorami i kierowcami. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego i kombinowanego oraz spedycji i logistyki.