Home / O firmie

Na rynku transportowym istniejemy od 1995 roku. Cały czas nieustannie pracujemy nad rozwojem firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży transportowo - spedycyjnej umożliwia nam profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość świadczonych usług a co za tym idzie na: terminowość, bezpieczeństwo i rzetelność. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Posiadamy licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy. Świadczone przez nas usługi transportowe i spedycyjne obejmują teren kraju, Unii Europejskiej oraz krajów dawnej WNP. Posiadamy OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Jesteśmy prężnie działającą firmą transportowo-spedycyjną na rynku europejskim. Efektem naszych działań jest ścisła współpraca z liczącymi się firmami polskimi i zagranicznymi.

Naszym atutem jest wykwalifikowany zespół pracowników. Kadra firmy to najwyższej klasy specjaliści, z ogromną fachową wiedzą i dużym doświadczeniem w przewozach krajowych i międzynarodowych. Ich kompetencje są gwarancją naszego sukcesu. Posiadamy certyfikaty: „Ekonomiczny i Bezpieczny Przewoźnik” oraz „Certyfikat Kompetencji Zawodowych”.

Zapraszamy do współpracy. Na pewno Państwa nie zawiedziemy.

Prezes firmy: Andrzej Jadanowski

Cechuje nas:

  • profesjonalizm,
  • doświadczenie,
  • kompleksowość,
  • indywidualne podejście do każdego Klienta,
  • wysoka jakość obsługi.
 
O firmie | AutoAndreas | Transport międzynarodowy, spedycja i logistyka

Dysponujemy zróżnicowanym taborem, doświadczonymi i profesjonalnymi spedytorami i kierowcami. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu zadaniu w zakresie transportu międzynarodowego całopojazdowego i kombinowanego oraz spedycji i logistyki.