Autoandreas ładowanie strony ...
AutoAndreas

 Transport I Spedycja

 
Jesteśmy doświadczonym i zaprawionym w bojach zespołem spedytorów, dla których praca to przede wszystkim pasja, a dopiero potem źródło dochodu. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie z energią i pełną determinacją do osiągnięcia celu.
 
Co nas wyróżnia spośród innych spedycji?
 
Każdy z naszych Klientów, dostaje bezpośredni numer komórkowy do spedytora prowadzącego Jego zlecenie. My odbieramy zawsze i o każdej porze! Mówimy biegle w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim. Koniec z czasochłonnym i bezowocnym dobijaniem się do spedycji celem zdobycia informacji! Przekonaj się, My działamy dla Was, nie odwrotnie!
 
Podejmiemy się zorganizowania transportu od koperty po 24 tonowe ładunki całopojazdowe, ponadgabaryty, towary niebezpieczne w transporcie (ADR), towary chłodnicze (temperatura kontrolowana), towary wartościowe (posiadamy w ofercie ubezpieczenie typu cargo), towary wymagające ekspresowego transportu. Wachlarz naszych możliwości transportowych nie ma granic.
 
Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Legitymujemy się certyfikatami " Ekonomiczny i Bezpieczny Przewożnik"; Kompetencji Zawodowych oraz Smeta 4 Pillars. Posiadamy certyfikat ISO 9001 co gwarantuje najwyższy standard usług. Nasi Przewoźnicy są wybierani drogą selekcji opisanej szczegółowo procedurami ISO.
 
Gwarantujemy jakość! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę.