Autoandreas ładowanie strony ...
AutoAndreas

 Tabor

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF. Dysponujemy pojazdami o ładowności 24 europalety -  8t wysokości do 2,85m oraz ciagnikami siodłowymi wraz z naczepami typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,85m oraz naczepami typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t. Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe. 
 
Pojazdy naszej firmy są nowoczesne - rocznik 2013-2016; spełniają normy emisji spalin EURO V i EURO VI, wyposażone w system zarządzania flotą Astrata oraz telefony komórkowe. System ten pozwala to na stałe monitorowanie naszych pojazdów razem z przewożonym ładunkiem. Kierowcy posiadają certyfikaty ECO-Driving. Współpracujemy również z wieloma stałymi, sprawdzonymi przewożnikami dysponującymi nowoczesnym taborem od 1,5t do 24t.
 
Łącznie w naszej dyspozycji jest 100 pojazdów.
 
System Astrata

Pojazdy naszej firmy są wyposażone w syetm zarządzania flotą Astrata. System ten daje możliwość bezpośredniego kontaktu online z kierowcą za pomocą komunikatorów, które znajdują się w naszych pojazdach. Możemy na bieżąco przekazywać pozycjonowanie naszych pojazdów. W/w system pozwala również na skanowanie dokumentów po rozładunku i przesłanie ich online w PDF. Dzieki w/w systemowi jesteśmy w stanie przekazać naszym kontrahentom dostęp online do pojazdu realizującego zadanie transportowe. W związku z tym , że używamy w/w systemu mamy również wpływ na ochronę środowiska. Dzięki instrukcjom przekazywanym na temat stylu jazdy naszym kierowcom zużywamy mniejszej ilości oleju napędowego, co powoduje mniejszą emisję CO2 do atmosfery.

 

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę.