Autoandreas ładowanie strony ...
AutoAndreas

 Oferta

Dysponujemy własnym taborem o kubaturze od 67-100m3. Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF. Dysponujemy pojazdami o ładowności 24 europalety -  8t wysokości do 2,85m oraz ciagnikami siodłowymi wraz z naczepami typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,85m oraz naczepami typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t. Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe.  Łącznie w naszej dyspozycji jest 100 pojazdów.
 
Pojazdy naszej firmy są wyposażone w system zarządzania flotą Astrata. System ten daje możliwość bezpośredniego kontaktu online z kierowcą za pomocą komunikatorów, które znajdują się w naszych pojazdach. Możemy na bieżąco przekazywać pozycjonowanie naszych pojazdów. W/w system pozwala również na skanowanie dokumentów po rozładunku i przesłanie ich online w PDF. Dzieki w/w systemowi jesteśmy w stanie przekazać naszym kontrahentom dostęp online do pojazdu realizującego zadanie transportowe. W związku z tym , że używamy w/w systemu mamy również wpływ na ochronę środowiska. Dzięki instrukcjom przekazywanym na temat stylu jazdy naszym kierowcom zużywamy mniejszej ilości oleju napędowego, co powoduje mniejszą emisję CO2 do atmosfery.
 
Zróżnicowanym taborem i doświadczonymi spedytorami jesteśmy gotowi obsłużyć każde zadanie w zakresie transportu całopojazdowego i kombinowanego.
 
Zapewniamy realizację procesu transportu od załadunku do rozładunku w sposób profesjonalny, bezpieczny dzięki stałemu kontaktowi z kierowcami i nadzorowi satelitarnemu GPS, informując jednocześnie o postępach w transporcie.

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę.