Autoandreas ładowanie strony ...
AutoAndreas

 Firma

Firma „Autoandreas ” powstała w 1995 roku. Prezesem Firmy jest Andrzej Jadanowski.
 
Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy, a także certyfikat  „Ekonomiczny i Bezpieczny Przewożnik” oraz „Certyfikat Kompetencji Zawodowych”. Świadczone usługi transportowe i spedycyjne obejmują teren kraju, Unii Europejskiej oraz krajów dawnej WNP. Dysponujemy karnetami TIR. Firma posiada OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym.
 
Kadra firmy posiada duże doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych, wynikiem czego jesteśmy jedną z najprężniejszych firm na rynku województwa kujawsko-pomorskiego. Efektem tego jest ścisła współpraca z liczącymi się firmami polskimi i zagranicznymi.
 
Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF. Dysponujemy pojazdami o ładowności 24 europalety -  8t wysokości do 2,85m oraz ciagnikami siodłowymi wraz z naczepami typu firanka o długości 13,65m i wysokości do 2,85m oraz naczepami typu Mega o dług. 13,65m i wysokości 3.00m o ładowności 24t. Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe. 
 
Pojazdy naszej firmy są nowoczesne - rocznik 2013-2016; spełniają normy emisji spalin EURO V i EURO VI, wyposażone w system zarządzania flotą Astrata oraz telefony komórkowe. System ten pozwala to na stałe monitorowanie naszych pojazdów razem z przewożonym ładunkiem. Kierowcy posiadają certyfikaty ECO-Driving. Współpracujemy również z wieloma stałymi, sprawdzonymi przewożnikami dysponującymi nowoczesnym taborem od 1,5t do 24t.

Łącznie w naszej dyspozycji jest 100 pojazdów.

 

Dokumenty firmy:
 

Tabor firmy stanowi 50 własnych, nowych pojazdów marki DAF.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość, niezawodność, bezpieczny i szybki przewóz ładunków, rzetelną i szybką obsługę.